2026-10-09T00:00:00+02:00
Laden Evenementen

Op 2 en 3 oktober staat Hartwig Proxy in het teken van Gekookte Geschiedenis, een bijzondere ontmoeting rond eten, verhalen en cultuur.

In het licht van Black Achievement Month, hosten we in samenwerking met KIP Republic en Imagine IC een bijzondere editie van Proxy Kitchen, namelijk Gekookte Geschiedenis op 2 en 3 oktober in Hartwig Proxy, Parnassusweg 213.
Tijdens twee speciaal samengestelde avonden nemen zij, net als de podcast Gekookte Geschiedenis, eten als uitgangspunt voor verhalen over de zwarte Afro-diasporische cultuur, identiteit, migratie en geschiedenis. Door middel van een surprise menu, samengesteld door chef-kok Daniël Adriaan (Kaagman & Kortekaas, Toscanini, Free Heri Heri) en patissier Gino Gebhard (hoofdpatissier in met Michelinsterren bekroonde keukens, Free Heri Heri), komen deze verhalen rond de tafel samen. Zo ontstaat er ruimte voor verbinding, gesprekken en uitwisseling, terwijl we vieren hoe eten herinneringen draagt, culturen met elkaar verbindt en geschiedenis van de ene generatie op de andere overbrengt.

 

Kaartverkoop en informatie:

https://hartwig-art-foundation.weticket.io